Detail uživatele: sokrates

Jméno: Ondra
Příjmení: not necessary :)
Rok narození: 1985
Kraj bydliště: Ostravský
E-mail: ondras.web[zavinac]centrum.cz
ICQ: na požádání :)
MSN:
Váš popis: Miluju sport :) Jezdil jsem sk8, in-line mne drží stále-člověk se tak nedomlátí..:) V zimě od mala lední brusle a lyže, také jsem propadl kouzlu snowboardu..:) Ale vždy tu pro mě bylo kolo, na kterém si perfektně vyčistím hlavu a můžu ujet všem starostem..:) Jezdím spíš sám a mám jednu "špatnou" vlastnost...neumím se šetřit.. Od cca roku 97 první horák Amulet..sloužil věrně s min. nároky na údržbu..:) Od roku 07 pasován na městské přibližovadlo. Od léta 07 jsem hrdým majitelem Superioru XC 840 s vidlí Manitou Axel Super LO :) P.S.: Podle těch smajlíků co za sebou trousím, asi poznáte, že jsem veselé povahy..:))
Nej. úspěch: Tož zajel jsem si 2 závody: Škoda Bike Brušperk a Silesii (oba do první 1/2 závod. pole) a neuvěřitelně mě to chytlo.. Takže se budu snažit "trénovat", abych sem mohl něco reprezentativního napsat..:))
Statistika: uživatel(ka) napsal(a) celkem 557 příspěvků
a strávil(a) zde už přibližně 1100101 hodin

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.